o firmie

 

Informacje o firmie i charakterze produkcji :::.

 


 

 
     Przedsiębiorstwo KATMAL SERVICE powstało 2014 roku w ramach przekształcenia firmy METALPOL, która działała na rynku od 1993r. Całość załogi firmy stanowią byli pracownicy ABB Zamech. Posiadają oni wiedzę i umiejętności w zakresie technologii wykonywania części zamiennych i całych podzespołów turbin parowych. Profil produkcyjny nastawiony został na obsługę firm działających w sektorze energetyki, a także szeroko rozumianej polityki antyimportowej w obszarze części zamiennych dla przemysłu papierniczego i meblowego. Wysoko kwalifikowana kadra pracownicza pozwala na realizację skomplikowanych zadań.
   

 

 

 
 
 

     KATMAL SERVICE posiada szerokie więzi kooperacyjne z dostawcami materiałowymi, które pozwalają na prawidłową i szybką realizację skomplikowanych technicznie zleceń. Gwarantujemy wysoki poziom obróbki skrawaniem, specjalistycznych usług spawalniczych, obróbki cieplnej i cieplno - chemicznej.

 

      

 

                               Zakładamy, że nasza oferta stanowiła będzie dla Państwa możliwość                                  poszerzenia współpracy, przyczyniając się do obopólnych korzyści. 

  

KATMAL SERVICE
Katarzyna MAŁUSZKIEWICZ